Cashback

PARAMA

VALSTYBĖS PARAMA 
2022 m. sausį ketinama skelbti tris kvietimus, kuriems katilų keitimui namų ūkiuose numatyta 3-10 mln. eurų, saulės elektrinių įrengimui – 3,6-10 mln. eurų, o dar apie 1 mln. eurų – jų įsigijimui iš saulės parkų.
 
Subsidija 323 EUR už 1 kW
Atsipirkimas gavus paramą 5-7 metai

 
SVARBU ATLIKTI PRIEŠ TEIKIANT PARAIŠKĄ APVA KOMPENSACIJAI GAUTI?

KONSULTACIJA SU ESO

Įsivertinkite ne tik savo elektros vartojimo poreikius, bet ir technines elektrinės prijungimo galimybes. Pasikonsultuokite su ESO dėl vartotojo elektros tinklo pajėgumo. ESO fiksuoja jau ne vieną atvejį, kai elektrinė įrengta, bet ji negali būti prijungta prie skirstomojo elektros tinklo, nes paaiškėja, kad neužtenka tinklo pajėgumo priimti generuojamą elektros energiją, o tam reikalinga tinklo rekonstrukcija.

KONSULTACIJA SU MUMIS

Jeigu turite klausimų, dvejojate ir norite pasikonsultuoti susisiekite su ZENERGA. Padėsime išspręsti iškilusius klausimus, išsirinkti efektyviausią saulės elektrinę Jūsų namams, bei suteiksime visą reikiamą informaciją apie reikalingą dokumentaciją.

PARAMA SAULĖS JĖGAINĖMS

10 kW

Maksimali saulės elektrinės galia kuriai suteikiama parama

3230€

Maksimali paramos suma

-30%

Parama padengia apie 30% saulės elektrinės įrengimo išlaidų

323€​ / 381€

Paramos suma už vieną instaliuotą kW:  323€, kai elektrinė įsigyjama nuosavomis lėšomis ir 381€, kai saulės elektrinė perkama su paskola

5-7 m.

Pasinaudojus parama, saulės elektrinės atsipirkimo laikas sutrumpėja iki 5-7 metų (priklausomai nuo stogo tipo ir krypties)

KĄ REIKIA
ŽINOTI
NORINT
PASINAUDOTI
APVA
PARAMA?

Saulės moduliai turi atitikti ES standartus įskaitant ekologinius ženklus, energijos duomenų etiketes ir kitas ES standartizacijos įstaigų nustatytas techninių normatyvų sistemas, jiems turi būti suteikta 10 m. produkto garantija ir 25 m. 80 proc. efektyvumo garantija. Moduliai privalo turėti CE ženklą ir turėti pakankamą apsaugą nuo dulkių ir drėgmės (bent IP 65).

Įtampos keitiklis (inverteris) turi būti tinkamas saulės elektrinių įrengimui ir atitikti ES standartus įskaitant ekologinius ženklus, energijos duomenų etiketes ir kitas ES standartizacijos įstaigų nustatytas techninių normatyvų sistemas, jam turi būti suteikta 5 m. produkto garantija. Įtampos keitiklis turi turėti pakankamą apsaugą nuo dulkių ir drėgmės (bent IP 65).

Nuomos ar panaudos sutartis turi galioti ne mažiau kaip 6 metus nuo projekto registracijos formos pateikimo Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūrai dienos.

Įdiegti saulės elektrinę ir APVA pateikti Išlaidų kompensavimo prašymą privaloma ne vėliau kaip per 9 mėnesius nuo paramos kvietimo pabaigos (t.y. iki 2022-11-11)

Stacks of Coins

5 mln. eurų SAULĖS JĖGAINĖMS
su paskola

Jei neturite galimybės įsigyti saulės elektrinės nuosavomis lėšomis, dabar kaip tik pats laikas tai padaryti su paskola!

Tokiu būdu jūs gausite ne 323€ paramą už įdiegtą 1 kW, o net 381€ fiksuotą išmoką už 1 kW palūkanoms kompensuoti.

ĮDARBINKIME SAULĘ KARTU! 

1

ĮVERTINSIME

JŪSŲ POREIKIUS

2

PATEIKSIME ASMENINĮ PASIŪLYMĄ

3

SUPROJEKTUOSIME IR ĮRENGSIME SAULĖS ELEKTRINĘ

4

ATLIKSIME PRIEŽIŪROS DARBUS